Porovnávač via ferrat

Připravil jsem pro vás malou softwarovou utilitu, která vám umožní názorně zobrazovat která via ferrata je těžší a která lehčí. Zobrazuje křížem tabulku jednotlivých ferrat a tam, kam šipka míří, tak ferrata je těžší. Pokud je šipka tučná, znamená to, že ferrata je hodně těžší. Pokud je tam znak "=" tak to neznamená, že by ferraty byly úplně stejné, ale že jejich obtížnost je podobná.

POZOR! Porovnání je opravdu jen orientační dle zadaných parametrů a nebere v úvahu například délku a převýšení ferraty! Než se na nějakou vydáte, vždy si nejdříve o ní zjistěte co nejvíce, abyste mohli objektivně posoudit, zdali je pro vás vhodná.

Do prográmku si můžete v libovolném textovém editoru vytvořit váš vlastní INI soubor ve kterém si vytvoříte váš vlastní seznam via ferrat a do závorky ke každé napíšete hodnocení. Buď písmeny, například "C/D" nebo čísly. Číselnou řadu si můžete zvolit také podle svého uvážení. Do prográmku jsem dal vzorový číselný INI soubor, kde 1 = A a 9 = F

Prográmek dávám k dispozici zdarma a samozřejmě bez jakýchkoliv záruk. Nedělá žádnou jinou činnost než to co má, nepřipojuje se na Internet apod. Velikost exe souboru je 512000 byte. Stažený archiv rozbalte do libovolné složky a můžete program začít používat. INI soubory musí být ve stejné složce jako je EXE soubor.

Stáhnout program VFCOMPARE jako archiv ZIP
Zpět na hlavní stránku.